CUDowne Montessori – Matematyka

#CUDowne Montessori

 

Matematyka  – jak przygotować do niej dziecko?

 

warsztaty inne niż wszystkie

Najczęściej z niecierpliwością czekasz na pokazy pracy z materiałami Montessori od pierwszych minut szkolenia. Bonusem, który doceniasz jako uczestnik, jest także  instrukcja  zrobienia samodzielnych pomocy w domu.

 

A ja zapraszam Ciebie do pakowania plecaka.

 

Włożymy do niego to wszystko co sprawi, że nauka liczenia, działania matematyczne i wzory, staną się w przyszłości łatwe, interesujące i przede wszystkim zrozumiałe.

Jak przygotować dziecko do tej matematycznej wyprawy? Jakie umiejętności rozwijać i w jaki sposób ten rozwój wspomagać? W jaki sposób materiały z praktycznego życia i sensoryki przygotowują dziecko do poruszania się w matematycznym świecie?

 

Rozejrzymy się i poszukamy ich odpowiedników w Twoim domu i przedszkolu!

 

Na tych warsztatach nie dostaniesz gotowych materiałów  – dostaniesz wiedzę, która umożliwi Tobie ich zaprojektowanie i zrobienie zgodnie z potrzebami Twojego dziecka lub grupy. Pomoże Tobie także zweryfikować prawidłowość gotowej oferty dostępnej w Internecie.

 

To, co najważniejsze, to pewność, że będziesz wiedzieć, co robić dalej.

 

Jestem nauczycielką Montessori od prawie 30-tu lat. Uczyłam się pedagogiki Montessori od doświadczonych specjalistów i fachowców. Dyplom AMI, który otrzymałam po zdanym egzaminie,  jest  rekomendacją najwyższej jakości na całym świecie. Dzisiaj dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, bo uważam, że to najlepsze, co mogę Tobie przekazać.

 

Na tych warsztatach dostaniesz wędkę a nie rybę.

Obiecuję – będziemy łowić dalej 😊

 

Do zobaczenia! 😊

Ewa Nikołajew – Wieczorowska

Chcesz do nas dołączyć?

Warsztaty są kilkuetapowe i uczestniczy w nich stała grupa słuchaczy. Za nami jest już pierwsza część, czyli wprowadzenie do matematyki, rozwijanie i doskonalenie kompetencji oraz materiały z zakresu nauki przeliczania i liczenia w zakresie 10. Przed nami złoty materiał (wprowadzenie systemu dziesiętnego i działania na dużych liczbach), kolorowe perły (czyli przeliczanie w zakresie 100. oraz łańcuchy pereł), oraz działania w tabelach (czyli działania na liczbach jednocyfrowych).

Żeby znaleźć się w naszej grupie, wystarczy wykupić 48-godzinny dostęp do pierwszej części szkolenia. Potem będziesz już z nami „na żywo” 😊

Napisz w tej sprawie: ewa_wieczorowska@centrummontessori.pl

Miejsce: Platforma Zoom (nagranie ze szkolenia będzie dostępne przez 2 dni od zakończenia spotkania)
Cena: 300 złotych
Zgłoszenia: ewa_wieczorowska@centrummontessori.pl

Kontakt